Polish Czech English French German

Szukaj

Niespełna dwa tygodnie pozostały do Festiwalu Zupy!

W niedzielę, 24 czerwca w Parku Północnym w Jedlinie-Zdroju odbędzie się kolejna, 16 edycja Festiwalu Zupy - imprezy uhonorowanej przez Dolnośląską Organizację Turystyczną tytułem Najciekawszej Atrakcji Turystycznej Dolnego Śląska w kategorii wydarzenie lub impreza. Organizatorem tej wyjątkowej imprezy kulinarnej jest Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju. Zgłoszenia do udziału w organizowanym w ramach Festiwalu Zupy konkursie można składać do 21 czerwca.

 

 

 Konkurs skierowany jest do wszystkich tych, dla których gotowanie jest pasją, zawodem, powołaniem, przyjemnością. Tradycyjnie konkurs podzielony jest na dwie kategorie: wystawcy instytucjonalni - gospodarstwa agroturystyczne, restauracje, pensjonaty, zajazdy, punkty gastronomiczne, które przygotowują minimum 10 litrów zupy i osoby fizyczne - indywidualnie, grupowo lub rodzinnie, które przygotowują minimum 6 litrów zupy. 1 litr zupy zostanie poddany ocenie Jury, natomiast pozostała ilość zupy będzie serwowana festiwalowej publiczności. Uczestnicy konkursu rywalizować będą o Złote, Srebrne i Brązowe Wazy, oraz o atrakcyjne nagrody: w kategorii osób fizycznych będą to wczasy w Chorwacji a w kategorii wystawców instytucjonalnych wczasy w Port Grimaud we Francji, a także o vouchery na reklamę w Gazecie Wrocławskiej, Panoramie Wałbrzyskiej i na portalu naszemiasto.pl. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej ckjedlina.pl.

Zapraszamy wszystkich - wystawców, mieszkańców, turystów, 24 czerwca o godzinie 15.00 do Parku Północnego w Jedlinie-Zdroju. Kosztujcie pysznych zup, korzystajcie z naszych atrakcji, bawcie się razem z nami!

{gallery}czer_18/zupa{/gallery}

 

Dodatkowe informacje

 Poprawny CSS  Valid XHTML 1.0 Transitional